E-ticaret sitesi açmak için doğru altyapı!

Dijital Dükkanım ile Büyüyen Markalar

 

Yüzlerce işletme, e-ticaret sitesini Dijital Dükkanım’a emanet etti. Onlar işlerine bakarken, biz altyapımızı her gün geliştiriyoruz.

 

#e-ticaret

Her Ölçekten İşletmeye Uygun Altyapılar Hazırlıyoruz.

Sunduğumuz uçtan uca hizmetlerle e-ticaret sitenizi kuruyor ve perakende satışlarınızı dijital ortama taşımanız için gerekli tüm adımları beraber atıyoruz. Mağaza kurulumundan, ürün fotoğraflarınıza; pazaryeri, kargo, muhasebe, e-fatura entegrasyonlarınıza dek tüm süreçleri yönetiyoruz.

İşinizi büyütmeniz için tasarlanmış, kolay kullanımlı e-ticaret yazılımı, crm ve kampanya modüllerinden, depo sistemlerine kadar ihtiyacınız olan her şey Dijital Dükkanım’ın gelişmiş e-ticaret altyapısında.

Tek Panelden Yönetim

Mevcut bir e-ticaret siteniz var ise e-ticaret alt yapısı entegrasyonlarımız ile pazaryerlerini yöneteceğiniz gibi çift taraflı olarak e-ticaret alt yapınızı da aynı panelden yönetebilirsiniz. Web sitesi kurulumundan, entegrasyon ayarlamalarına kadar tüm işlemler tarafımızdan yürütülür. E-Ticarete başlamak için gereken tüm adımları birlikte alırız. Fotoğraf çekiminden, ürün listelemeye; 850’li santral hattından web sitesi kurulumuna dek yanınızdayız.

Her Kanalda Mağaza Açılışı

Tek panelden tüm e-ticaret operasyonlarınızı yönetebilir, 10’larca platformda mağaza açarak yurtiçi ve yurtdışına satış yapabilirsiniz. Trendyol, Hepsiburada, N11, AmazonTR hepsi tek panelde! Tek bir panele girdiğiniz ürünleri tüm satış kanallarınıza listeleyip, siparişlerinizi de tek tuşla faturalandırabilirsiniz.

Toplu İşlemlerle Hızlı & Kolay

Ürünlerinize dilediğiniz toplu işlemleri kolayca uygulayabilirsiniz. Ürünlerinizin stok, fiyat, resim, marka, açıklama, başlık, kategori, kargo bilgileri ve benzeri tüm alanları sistem üzerindeki detaylı filtreleme alanlarını kullanarak süzebilir ve toplu olarak güncelleyebilirsiniz. Tek tuşla raporlama alabilir, sipariş ve rekabet analizine ulaşabilirsiniz.

Deneyimli Ekip

Deneyimli e-ticaret ve yazılım ekibimiz bugüne kadar 100’den markanın internet sitesini tasarladı. Kod ve arayüz bilgisine sahip farklı sektörlerden yüzlerce site tasarlamış ekibimiz işletmenizi dijitale taşımaya hazır.

Strateji

Şunu çok iyi biliyoruz, web geliştirmede planlama işin önemli bir parçası. Ekibimiz ile yapacağınız düzenli toplantılar ile işletmenizin sitesini yayına alasıya kadar düzenli desteğimizi göreceksiniz.

Sağlıklı Diyaloglar

Doğru strateji ile oluşturacağımız web sitenizi, kitlenize hitap eden, hızlı açılan ve üst sıralarda yer alması için arama motoru optimizasyonu hazır bir şekilde teslim ederiz.

DİJİTAL DÜKKANIM PAKETLER

Sizlere özgü paketler yaratalım.

İşletmenizin ihtiyaçlarına ait çözüm ve geliştirmelerle; sizlere özgü paketler oluşturalım. Markanızı geliştirdiğimiz stratejilerle birlikte zirveye taşıyalım.

Bilgi vermek için,
sizleri arayalım.

Paket fiyatlarına alan adı tescili de dahil mi ?

Evet, paketler dahilinde bir adet alan adını sizin adınıza ücretsiz tescil ediyoruz.

Paketlerinizde sanal pos alt yapısı mevcut mu (kredi kartıyla ödeme alabilmek için) ?

Evet, sanal pos altyapısı tüm paketlerimizde mevcuttur. Eğer bir sanal pos yapınız yoksa; açılış ve başvuru süreçleri tarafımızdan yapılır.

Hiçbir web bilgim yok e-ticaret yapabilir miyim?

Evet, Dijital Dükkanım'ın kolay kullanımlı yönetim paneli ve ücretsiz eğitim hizmeti sayesinde rahatlıkla e-ticaret yapabilirsiniz. Destek ekibimiz haftanın her günü hizmet vermekte.

Sitede kredi kartı güvenliği nasıl sağlanıyor?

Dijital Dükkanım Akıllı E-ticaret Paketleri’ni kullanan sitelerdeki kartlı işlemlerin güvenliği, 256-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Bu sebeple ne siz, ne personeliniz ne de Dijital Dükkanım ekibi kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.

Pratikte ise, bir web sayfasının mümkün olduğunca hızlı yüklenmesini, ziyaretçilerin sayfa içerisinde aradıklarını kolayca bulmasını ve sitenin arama motorlarında verimli sonuçlar sağlamasını bekler ve tecrübe ile edinilmiş belli sınırlamalara sadık kalmaya özen gösteririz. Ancak yine de bu konuda belli bir standarttan söz etmek mümkün değildir, her web sitesinin ve her web sayfasının kendine özgü sınırları olması kaçınılmazdır.

Kendi hazırlayacağımız XML’imizi kullanabilir miyiz?

Dilerseniz kendi hazırlayacağınız XML’leri de kullanabilirsiniz. Teknik destek ekibimizden alacağınız örnek XML desenine göre düzenleyeceğiniz dosyaları kolaylıkla sistemimize aktarabilirsiniz.

.com.tr uzantılı alan adı tescili için neler gerekir?

Türkiye'nin ccTLD'si (ülke kodu) olan .tr uzantılı alan adlarının tescil işlemleri Ortadoğu Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi bünyesindeki .tr Alan Adı Yönetimi tarafından yapılmaktadır. Virgo tarafından tescil başvuru, takip ve ödemeleri yapılan .com.tr uzantılı alan adları için .tr Alan Adı Yönetimi'nce istenen belgeler aşağıdadır. Bu belgelerin faaliyet alanınıza uygun olanlardan sadece bir tanesini göndermeniz yeterlidir. Alan adı ödemesi en az 1, en çok 5 yıl için yapılabilmektedir.

 

ad-soyad.com.tr için
Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı fotokopisi ya da üzerinde T.C. kimlik numarası bulunmayan nüfus cüzdanı fotokopisinin yanı sıra T.C. kimlik numarasının bulunduğu bir web sayfasından alınan çıktının fotokopisi,

 

Ticari amaçlı tüzel kişilikler ve kuruluşlar için aşağıdaki üç maddede sözü geçen belgelerden herhangi bir tanesi,

 

Ticaret odasından alınmış olan "Faaliyet Belgesi", "Ticari Sicil Belgesi", "Oda Sicil Kayıt Sureti" ya da Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlanmış olan ticaret ünvanı ilanı,
Türk Patent Enstitüsü'nden alınmış "Marka Tescil Belgesi" ya da "Marka Başvuru Belgesi",
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası'ndan alınmış olan "Sicil Tasdiknamesi" ya da "Ticari Sicil Gazetesi".

Sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Polikası