Marka odağınızı dijitalde yansıtan, web siteleri tasarlıyoruz.

Dijital Dükkanım ile Büyüyen Markalar

 

Kazanan markalar arasında yer alın, biz de gururla paylaşalım.

#webgeliştirme

Web geliştirme uzmanlarımız, işletmenizi dijitale taşımak için web çözümleri geliştirmeye hazır.

Markanızın ihtiyacına göre; benzersiz, amacına uygun tasarım ve özgün kod yapılarıyla estetik, profesyonel, web siteleri hazırlıyoruz. Tüm ekranlarda sorunsuz çalışan ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu ara yüz tasarımları ile, gelişmiş yazılım dillerini kullanarak yüksek performanslı web siteler ve mobil uygulamalar üretiyoruz.
Deneyimli Ekip

Deneyimli web tasarım ve web yazılım ekibimiz bugüne kadar 100’den markanın internet sitesini tasarladı. Kod ve arayüz bilgisine sahip farklı sektörlerden yüzlerce site tasarlamış ekibimiz işletmenizi dijitale taşımaya hazır.

Strateji

Şunu çok iyi biliyoruz, web geliştirmede planlama işin önemli bir parçası. Ekibimiz ile yapacağınız düzenli toplantılar ile işletmenizin sitesini yayına alasıya kadar düzenli desteğimizi göreceksiniz.

Sağlıklı Diyaloglar

Doğru strateji ile oluşturacağımız web sitenizi, kitlenize hitap eden, hızlı açılan ve üst sıralarda yer alması için arama motoru optimizasyonu hazır bir şekilde teslim ederiz.

Bilgi vermek için,
sizleri arayalım.

  hedefimiz, hedefiniz!

  İşletmenizi Gururla Göstereceğiz Siteler Geliştiriyoruz.

  Farklı sektörlerde başarıyla yüzlerce web sitesi tasarladık. Başarıyla uyguladığımız web site türlerini inceleyin.

   
  0

  başarılı proje

  %220 0

  büyüme

  dijital blog

  Dijital Dünyaya ait gelişmeleri
  blog köşemizde takip et.

  Sürekli yenilenerek ihtiyacınız olan kılavuzlar hazırlamayı önemsiyoruz.

  • admin
  • tarafından gönderildi admin
  • admin
  • tarafından gönderildi admin
  • admin
  • tarafından gönderildi admin
  DİJİTAL DÜKKANIM PAKETLER

  Sizlere özgü paketler yaratalım.

  İşletmenizin ihtiyaçlarına ait çözüm ve geliştirmelerle; sizlere özgü paketler oluşturalım. Markanızı geliştirdiğimiz stratejilerle birlikte zirveye taşıyalım.

  Paketlerinize hosting hizmeti dahil midir?

  Evet, Dijital Dükkanım'daki tüm paketlere standart paket (500MB) hosting ücreti ilk yıl dahildir. Sizden hosting için ekstra bir ücret alınmaz.

  İyi bir web sitesinde içerik nasıl oluşturulmalı ve organize edilmelidir?

  Web sitelerinde içerik herşeyden daha önemlidir. İçeriği hazırlarken içeriğin zengin ve yüzde yüz özgün olmasına dikkat edilmelidir. Arama motorları içeriği özgün olmayan, başka web sitelerindeki yazıların kopyalanarak kullanıldığı web sitelerini tespit eder ve kötü sıralamalara yerleştirerek cezalandırır. Başka web sitelerinden kopyalanan içerik ile oluşturulacak bir web sitesinden alacağınız verim dramatik olarak düşeceği gibi, bu davranış biçimi etik olarak da yanlıştır.

   

  İçeriği organize ederken, site ziyaretçilerinin aradıkları bilgiye site içerisinde kaybolmadan, kolayca ulaşabilecekleri bir yapı tasarlanmalıdır.

  Web sitemizin tasarımını ne sıklıkla yenilemeliyiz?

  Modern, dinamik web sitelerinde, site altyapısında kullanılan içerik yönetim sistemi yazılımları kendilerini güncelleyebilir yapıdadır. Öte yandan, internet teknolojileri hızla geliştiği için bu yazılımlar bir süre sonra mevcut sürümlerinde küçük güncellemeler ile devam etmek yerine, majör sürüm yükseltmeleri yaparak mevcut teknolojilere ayak uydururlar. Bu, sizin kullanmakta olduğunuz içerik yönetim sistemi için artık güncelleştirme yayınlanmayacak anlamına gelir. Bu noktada web sitenizi yenilemeniz tavsiye edilir. Aksi taktirde güvenlik açıkları ortaya çıkabileceği gibi, zamanla sunucu üzerindeki diğer yazılımlarla uyumsuzluk meydana geleceği için web siteniz tümden çalışmaz hale de gelebilir.

  Bir web sayfasının sınırları nelerdir?

  Web sitelerini oluşturan web sayfalarının teorik olarak neredeyse sınırı yoktur. Bir web sayfasını aşağıya doğru yüzlerce sayfa kayacak biçimde içerik ile doldurabilirsiniz. Yükleme çok uzun sürse de, internet tarayıcınız bu sayfayı düzgün bir şekilde görüntüleyecektir.

   

  Pratikte ise, bir web sayfasının mümkün olduğunca hızlı yüklenmesini, ziyaretçilerin sayfa içerisinde aradıklarını kolayca bulmasını ve sitenin arama motorlarında verimli sonuçlar sağlamasını bekler ve tecrübe ile edinilmiş belli sınırlamalara sadık kalmaya özen gösteririz. Ancak yine de bu konuda belli bir standarttan söz etmek mümkün değildir, her web sitesinin ve her web sayfasının kendine özgü sınırları olması kaçınılmazdır.

  Web sitemiz mobil cihazlarla düzgün görüntülenecek mi?

  Hazırladığımız web sitelerinde kullandığımız içerik yönetim sistemleri ve tasarlanan şablonlar, site öğelerini gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne adapte edebilen, esnek bir yapıdadır. Bu sayede tüm mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk sağlanır.

  .com.tr uzantılı alan adı tescili için neler gerekir?

  Türkiye'nin ccTLD'si (ülke kodu) olan .tr uzantılı alan adlarının tescil işlemleri Ortadoğu Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi bünyesindeki .tr Alan Adı Yönetimi tarafından yapılmaktadır. Virgo tarafından tescil başvuru, takip ve ödemeleri yapılan .com.tr uzantılı alan adları için .tr Alan Adı Yönetimi'nce istenen belgeler aşağıdadır. Bu belgelerin faaliyet alanınıza uygun olanlardan sadece bir tanesini göndermeniz yeterlidir. Alan adı ödemesi en az 1, en çok 5 yıl için yapılabilmektedir.

   

  ad-soyad.com.tr için
  Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı fotokopisi ya da üzerinde T.C. kimlik numarası bulunmayan nüfus cüzdanı fotokopisinin yanı sıra T.C. kimlik numarasının bulunduğu bir web sayfasından alınan çıktının fotokopisi,

   

  Ticari amaçlı tüzel kişilikler ve kuruluşlar için aşağıdaki üç maddede sözü geçen belgelerden herhangi bir tanesi,

   

  Ticaret odasından alınmış olan "Faaliyet Belgesi", "Ticari Sicil Belgesi", "Oda Sicil Kayıt Sureti" ya da Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlanmış olan ticaret ünvanı ilanı,
  Türk Patent Enstitüsü'nden alınmış "Marka Tescil Belgesi" ya da "Marka Başvuru Belgesi",
  Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası'ndan alınmış olan "Sicil Tasdiknamesi" ya da "Ticari Sicil Gazetesi".

  Sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Polikası