Algoritma Temelli SEO Çalışmaları

Dijital Dükkanım ile Büyüyen Markalar

 

Yüzlerce işletme, Organik Büyüme alanındaki çalışmalarını Dijital Dükkanım’a emanet etti. Onlar işlerine bakarken, biz altyapımızı her gün geliştiriyoruz.

#seo

Organik SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO planınıza başlamadan önce kendi konumunuzu rakiplerinizin konumunu doğru bir şekilde analiz etmek, sonrasında marka tanımınıza uygun olacak şekilde web sitenizin içerik ve teknik kısımlarını analiz ederek eksik veya hatalı kısımları tamamlamak için stratejik bir plan oluşturmalısınız.

Rakiplerinizi inceledikten sonra onlardan daha iyi içerik üretmek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için sürekli içerik geliştirmeli ve sitenizi kullanıcı odaklı olarak iyileştirmelisiniz. Tüm bunları yapmanın yanında hangi anahtar kelimelerin sizin için iyi olabileceğini de gözlemleyip sürekli olarak çalışma yapmak gerekir.

Step 1.

Analiz

Google, Facebook ve rakiplerinizin verilerinin analizi doğrultusunda işinize en çok yarayacak dijital pazarlama yol haritasını hazırlıyoruz.

Step 2.

Görev & Kontrol

Dijital pazarlama yol haritası Dijital Dükkanım'ın dijital pazarlama uzmanlarına ulaşıyor. Dijital pazarlama uzmanları bu yol haritasındaki 100lerce görevi sizin için gerçekleştiriyor. Her aşamada sana bilgi veriyoruz. Hem pazarlama sistemizle hem de uzmanlarımızla her aşamayı kontrol ediyoruz.

Step 3.

Rapor

Sana düzenli olarak rapor gönderiyoruz, müşteri uzmanlarımız seninle iletişime geçiyor ve raporları birlikte değerlendiriyorsunuz. 3 ayın sonunda da başarı karneni seninle paylaşıyoruz.

Doğru İçerik, Doğru Hedef
İstikrarlı Yönetim

Düzenli Raporlama & Strateji
DİJİTAL DÜKKANIM PAKETLER

Sizlere özgü paketler yaratalım.

İşletmenizin ihtiyaçlarına ait çözüm ve geliştirmelerle; sizlere özgü paketler oluşturalım. Markanızı geliştirdiğimiz stratejilerle birlikte zirveye taşıyalım.

Bilgi vermek için,
sizleri arayalım.

    Sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Polikası