Sosyal Medyanın gerçek gücünü keşfedin.

Dijital Dükkanım ile Büyüyen Markalar

 

Yüzlerce işletme, sosyal medya pazarlamasını Dijital Dükkanım’a emanet etti. Onlar işlerine bakarken, bizler markalarımızı her gün geliştiriyoruz.

#dijitalpazarlama

Potansiyel Müşterileriniz Nerede, Markanız Orada!

Araştırmalara göre Türkiye nüfusu günde yaklaşık 7.5 saatini internette geçiriyor. Dijital mecraların sayısının ve kullanım oranının giderek arttığı dönemde markanızın bundan doğru faydalanmasını sağlıyoruz.

Mecralarda kullanacağımız iletişim stratejilerini, mecranın kendine has kullanıcıları ve iletişim diline göre kurgularız. Görsel yönüyle öne çıkan Instagram gibi mecralarda en iyi fotoğrafları, yazılı yönüyle öne çıkan Twitter gibi mecraları en iyi tweet’leri kullanırız.

 

E-ticaret Sosyal Medya Yönetimi

Düzenli ve kaliteli içerikler ile müşterilerinizin dikkatini çekin. Rakip Analizi: Rakiplerinizin gönderilerinden daha baskın ve dikkat çekici içerikler paylaşmanız gerekir.

İçerik ve Yönetim

İçerik Yönetmek: Nitelikli bir sosyal medya danışmanı markanızın veya temsil ettiğiniz kişinin, arama motorlarında üst sırada çıkmasına katkı sağlar. Reklam Yönetimi: Hesabınızda, içeriklerinize reklam vererek daha fazla hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Planlama & Reklam

İster günlük, ister haftalık, isterseniz ise aylık olarak birlikte paylaşım planı yaparak bu zaman aralıklarında sosyal medya mecralarında paylaşımlarınızı yapıyoruz. İçerik, ürün ve hizmetlerinizin pazarlanması kısmında; reklam ve stratejilerle markanızı ışıldatıyoruz.

Deneyimli Ekip

Deneyimli pazarlama ekibimiz bugüne kadar 100’den fazla markanın sosyal ağlarda büyümesine katkı sağladı. Marka kimliği, marka algısı, markanın doğru pazarlanması odağında sizlerle başarının yolunu çiziyoruz.

Strateji

Şunu çok iyi biliyoruz, sosyal medyada planlama işin önemli bir parçası. Ekibimiz ile yapacağınız düzenli toplantılar ile işletmenizle istikrarlı bağlar kuruyoruz.

Sağlıklı Diyaloglar

Doğru strateji ile oluşturacağımız web sitenizi, kitlenize hitap eden, hızlı açılan ve üst sıralarda yer alması için arama motoru optimizasyonu hazır bir şekilde teslim ederiz.

DİJİTAL DÜKKANIM PAKETLER

Sizlere özgü paketler yaratalım.

İşletmenizin ihtiyaçlarına ait çözüm ve geliştirmelerle; sizlere özgü paketler oluşturalım. Markanızı geliştirdiğimiz stratejilerle birlikte zirveye taşıyalım.

Bilgi vermek için,
sizleri arayalım.

    Sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Polikası